Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1

Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1

Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1 od našeho výrobce Kléral Systém je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1 za výhodnou cenu 119 Kč

119 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1. Intenzivní barva pro módní trendy a výrazný barevný efekt. Přítomnost peroxidu vodíku způsobuje vzájemnou reakci pigmentů, která zajišťuje dlouhotrvající stálou barvu. Výsledek: Maximální krycí schopnost Lesklé, zářivé a extravagantní odlesky Intenzivní odstíny Dlouhotrvající barva Výběr peroxidu: Magicrazy barvy se doporučují míchat s Lovien Peroxidem 9% (30 VOL) v poměru 1:1,5. Před barvením je potřeba zesvětlit vlas na minimálně odstín č.8. Čím je vlas světlejší, tím je výsledný odstín výraznější. Míchací nádoba nesmí být z kovu (doporučujeme plastovou misku) a nanáší se plastovým štětcem. Vše pečlivě omyté a čisté. První barvení (nebarvený vlas): Naneste barvící směs asi 2 cm od kořínků vlasů a nechte působit 25 minut. Poté připravte znovu barvící směs s přidáím 5 ml vlažné vody, naneste k odrostům a poté do celé délky vlasů. Nechte působit dalších 20 minut. Šedivé vlasy + odrosty + dobarvování: Naneste k odrostům (1:1,5 + 30VOL) a nechte působit 45 minut. Připravte tutéž směs s přidáním 5 ml vody, naneste do celé délky vlasů a nechte působit dalších 5-10 minut. Po uplynutí potřebné doby k barvení vše pečlivě vymyjte šamponem pro barvené vlasy a upravte do požadovaného účesu.

Další vlastnosti: Objem 100 ml. Kléral Magicrazy Blue Levander B1. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Kléral Systém Kléral Magicrazy 100ml - Barva na vlasy Kléral Magicrazy: Blue Levander B1
SKU:
8025971005542

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Krása-Kosmetika.cz najdete vše potřebné pro zkrášlení vašeho vzhledu. Vyberte si z široké škály populárních značek kosmetiky pro dokonalou pleť, skvělé vlasy a perfektní líčení. Ušetřete čas i peníze nákupem online. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí. Jsme Krása-Kosmetika.cz a vaše krása je u nás na prvním místě.
Vybírejte z nabídky
3671
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Krása-Kosmetika.cz